Design interiéru prodejny zlatnictví Bisaku ve Vídni

Jemný design zlatnictví koresponduje s prodávaným zbožím a prostory díky tomu působí elegantně, stejně jako vystavené šperky.


Profilované lakované dílce


Celý prostor zdobí profilované lakované dílce, které spolu s klenutými stropy dodávají na eleganci. Světlé odstíny jsou doplněny masivním dubovým dřevem, ať už jako podnož vitrín či jako rámy. Ke konzultaci slouží prostorné stoly odděleny středovým pulcem, na kterém jsou umístěny monitory. Stoly obsahují i prosklenou vitrínu se šperky. Židličky pro hosty jsou dokonce od těch zaměstnaneckých odlišeny růžovou barvou. Zajímavým prvkem je i zrcadlo s detailem, který může evokovat, že bylo seskládáno ze střepů.
 

Ambientní osvětlení


Prostory jsou osvětleny jak prosklenými výlohami a okny, zároveň jsou klenby stropu nenápadně podsvíceny LED páskem. Hlavním zdrojem umělého světla jsou stropní reflektory na rámové konstrukci. Nechybí zde ani šatna s kuchyňkou a toaletou pro zaměstnance.

Inspirujte se dalším zajímavým návrhem zlatnictví.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Navrhneme Vám adekvátní prostory pro Váš business! Prodejnu? Kanceláře, recepci nebo jednačku? Lobby? Restauraci, hotel, klub nebo casino? Sportovní centrum, wellness nebo fitness?
  • Jedná se o rekonstrukci nebo novostavbu? Zajistíme Vám projektování a inženýring s úřady.
  • Připravíme veškeré podklady pro realizacivýrobukoordinaci řemesel a management.
  • Nebo Vám interiéry zrealizujeme my ve stylu a zodpovědnosti nám vlastní!

Nejnovější projekty

Návrh obchoru pro ručně vyráběné šperky Atelier LOOA, Brno
Interiér obchodu LOOA je laděn do světlých barev v kombinaci s oranžovou barvou, která se nachází hlavně na stropě ve velice zajímavém provedení.
Návrhy interiérů obchodů
Návrh rustikálního kuchyně s obývacím pokojem v jemných modrých a šedých tónech
Obytnému prostoru mimo odstíny modré a šedé barvy dominuje také rustikální podlaha, která na sobě nese tóny použitých barev v interiéru.
Návrhy kuchyní
Návrh studentského pokoje s efektivním využití prostoru
I v malém prostoru se dají dělat velké věci. Návrh studentského pokoje je zaměřen hlavně na využití prostoru.
Návrhy dětských pokojů
Design interiéru prodejny zlatnictví Bisaku ve Vídni
Jemný design zlatnictví koresponduje s prodávaným zbožím a prostory díky tomu působí elegantně, stejně jako vystavené šperky.
Návrhy interiérů obchodů
Návrh interiéru žlutého dětského pokoje s hravou tapetou
Dětský pokoj pro dvě děti s palandou je laděn do žlutých tónů, je zde použito také několik hravých prvků, které doplňují celou atmosféru místnosti.
Návrhy dětských pokojů