Viktor Sinajský

Viktor Sinajský

Vystudoval Design nábytku na Mendelově univerzitě v Brně. Již v průběhu studií se účastnil mnoha designérských soutěží nejen pod patronací Design centra České Republiky. Vždy pracoval na rozvoji svého osobitého designu. Viktor je vášnivý fotograf a průběhu let, kdy se fotografii intenzivně věnoval, měl několik autorských výstav. Jeho neřestí gentlemana je kouření dýmky. V rámci kuřáckého zápolení v pomalém kouření dýmky se prokouřil až na Mistra ČR.

Do dnešního dne již prošlo pod jeho designérským vedením na tisíc úspěšných interiérových projektů. 

2004 - Samostatně pracující designér pro potřeby interiérové firmy. 
2006 - Zakládající člen designerského týmu, který navrhoval interiéry pro různé obchodní společnosti.
2007 - S Milanem Vrbíkem a kolegy zakládá atelier Viewart, kde pracoval jako vedoucí celého designérského týmu. 
2011 - S Milanem pak společně zakládají nový ateliér pod názvem design ATAK. 

Oblíbené motto: "...není důležité udělat novou židli, ale nejlepší židli..." (Adolf Loos)


Viktor je šéfem celého kreativního týmu. Je specialistou na interiérový a nábytkový design.
Má na starosti rozvoj osobitého designu a příběhovou linku našeho studia. Zároveň pečlivě dbá na to, aby byla naplněna všechna individuální očekávání a požadavky každého jednotlivého klienta.

Projekty designéra

Hodinářství Real TIME
Návrh hodinářství v OC v Hradci Králové. Tmavý dřevodekor na vinylové podlaze, která přechází v obložení čelní stěnu s televizorem, je v kontrastu se světlým dřevodekorem, z něhož je vyroben vestavný nábytek a obložení stěn s osvětlenými vitrínami na hodinky.
KULHÁNEK LEGAL PARTNERS - Zasedací místnost AZ Tower
Zasedačka pro advokáty v brněnském ,,mrakodrapu,,. Krásný výhled na Brno, obklady z tmavého dubu a černého lacobelu s podsvícením LED dodávají místnosti elegantní a seriózní dojem.
Zlatnictví Bisaku v Bratislavě
Zlatnictví Bisaku v Bratislavě. Vitríny s prsteny mají podstavce obložené sklem, což vytváří dojem levitace. Stěna za prodejním pultem je obložená béžovým obkladem Lacobel.
Kuchyně - když má jídelna svůj prostor
Luxusní společný prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje doplněný kvalitními materiály. Obklady v kuchyni a u krbu jsou z černého mramoru. Nábytek v bílém lesku a tmavě mořeném dubu.
E-GAMING Kanceláře
Barevné schéma návrhu koresponduje s barvami firmy zabývající se distribucí výherních automatů. Čtvercový rastr je jako blikající pixely na obrazovkách přístrojů, podsvětlení zasedacího stolu jako světelné dekorace na nich umístěné.