3D vizualizace

2kk novostavba
Návrh interiéru vzorového bytu pro developera v neutrálních přírodních barvách.
3D vizualizace
Design fasády
Návrh dřevěného obložení fasády rodinného domu ve světlém a tmavém odstínu provedení.
3D vizualizace
Petrof
Vizualizace pián a klavírů. Design Petrof.
3D vizualizace
Bazén
Vizualizace dle návrhu Ing. arch. Aleše Fialy.
3D vizualizace
Dům Hoštěnice
Exteriérová vizualizace rodinného domu s terasou.
3D vizualizace
Vizualizace postelí Spíme.cz
Vizualizace postelí pro českého výrobce postelí spíme.cz
3D vizualizace
Atrium
Malé atrium v prostorách podniku je inspirováno japonským stylem a představuje příjemný odpočinkový prostor pro pracovníky. Zpříjemňuje i výhled ze zasedací místnosti, na niž velkým oknem navazuje. Součástí návrhu je výtvarně působící vodní prvek.
3D vizualizace
Biovendor novostavba
Architektonický návrh: Ing. Arch Boris Hála.
3D vizualizace
Slunečné domy
Rezidenční resort pod Pavlovskými vrchy slouží rekreaci milovníků jihomoravského vína, a obsahuje mnohé prostory kulturně-společenského vyžití. Architektonický návrh: Ing. Arch. Boris Hála.
3D vizualizace
Vizualizace návrhu golfového klubu
Vizualizace návrhu golfového klubu pro společnost Artspect a.s.
3D vizualizace
Hormen - vzorové scény
Naše grafické výstupy byli využity jako základ pro tvorbu tištěných a multimediálních katalogů výrobce a prodejce osvětlovací techniky firmy Hormen. Zde je kladen vysoký důraz na výběr správneho interiéru pro daný typ světla a jeho sladění s ostatním zařízením a doplňky.
3D vizualizace
Kašna Bučovice
Model byl zhotoven na základě detailných fotografických podkladů a dat naměřených laserovým 3D skenerem. Měl by napomoci při probíhající restauraci zámecké kašny. Taktéž je možné dle něj vytvořit zmenšený model kašny za pomocí 3D tiskáren.
3D vizualizace
Modelová scéna do hry
Scéna byla vytvořena dle požadavek na modelování a texturování pro hry. Podtrhuje zašlou atmosféru z přelomu minulého století, aby vtáhla hráče hlouběji do kontextu celé hry... Specifické je využití tzv. ,,zapečených textúr,, které vypadají stejně jako objekt ve finálním rendru - zahrnují barvu objektu, odlesky,stíny a lomy světla v jedné zloučené textuře.
3D vizualizace
Servírovací podnos do letadla
Spracování ideového návrhu servírovacího podnosu na podávání jídla v letadlech, do podoby prezentovatlné investorům a širší laické veřejnosti.
3D vizualizace
Biovendor / model
Architektonický návrh: Ing. Arch. Boris Hála.
3D vizualizace
123  

Vizualizace a tvorba 3D objektů a podpora architektům

Design AŤÁK v rámci svého knowhow nabízí také služby pro architekty, designéry a průmyslové výrobce, kteří potřebují prezentovat své myšlenky a produkty ve 3D. 3D vizualizace interiérů prezentují hodnotu myšlenky, nápadu nebo výrobku před jeho samotnou realizací či jako podpora jeho prodeje.