Firemní identita

VARS a.s
Moderní společnost zaměrená na dodávku softwaru GIS a CAD, dále na dopravní značení a telematiku. Jednotlivá zaměření společnosti mají svou barvu a ikonografii.
Firemní identita
FABBRO, s.r.o.
Značka Fabbro je svými klienty vřele doporučována. Firma, která se zaměřuje na obalové technologie. Klient si přál zmodernizovat tvář grafických materiálů a webu. Na portofoliu produktů a služeb je ukázáno jak se celá firma bude prezentovat do budoucna. Maskot, je sympatický krabičák, který provází všechny materiály společnosti.
Firemní identita
Asociace pro využití tepelných čerpadel
Asociace zabývající se tepelnými čerpadly, jejich využitím v praxi a osvětou koncových zákazníků. Sdružuje vybrané a osvědčené odborníky tohoto oboru.
Firemní identita
Logo bytový resort Byty Horova
Společnost VARS development, a.s. nabízí příjemné bydlení, v nově vznikajícím bytovém resortu, v příjemném prostředí.
Firemní identita
RTR projects
Společnost RTR projects vznikla díky lásce k motosportu. Tahle splečnost. Poskytuje automobilové zážitky všem na závodním okruhu.
Firemní identita
12  

Vizuální styl společnosti

Každá firma si zakládá na kvalitě nebo ceně svých služeb nebo produktů. Dnes při srovnatelné konkurenci, která je všudypřítomná, je důležité odlišit se od ostatních. Logo, barevnost, písmo, doprovodné grafické prvky, claim a jejich použití na firemních materiálech je to co se veřejnosti zapisuje do paměti, a primárně vás od konkurence odlišuje.