Rekonstrukce exteriéru rodinného domu s krytým bazénem a terasou

Exteriér domu je laděn do zemitých tónů barev v kombinaci s přírodním dřevem.


Krytá terasa

Prostorná terasa do tvaru L s přístřeškem poskytuje úkryt i v nepříznivém počasí. Prosklené posunovací dveře poskytují jak skvělý výhled na zahradu, tak i možnost průchodu k ohništi a grilu s posezením. Masivní lavice c kovovou podnoží nabízí úložný prostor ať už pro dřevo na zátop nebo jiné potřebné věci. Tato část je doplněna i o provizorní stěnu ze zeleně.


Bazén s výhledem

Domu s prostornou zahradou nechybí ani krytý bazén, které je výškově uzpůsobeno tak, aby se pod ním dalo bezproblému pohybovat a střešní část lze odsunout pro přísun čerstvého vzduchu a slunečního svitu. Ve volném prostoru jsou umístěna i lehátka s odkládacími stolky.

Na další zajímavý návrh exteriéru domu se podívejte zde.

Nejnovější projekty

Design ložnice ve světlých tónech s vlastní šatnou
Prostorná ložnice je navržena ve světlých barvách v kombinaci se světlým dřevem, které výrazně odděluje část s lůžkem od zbytku ložnice.
Návrhy ložnic
Návrh růžového dívčího pokojíčku pro dvě děti s palandou
Dětskému pokojíku pro dvě slečny vládne pastelově růžová barva v kombinaci s přírodním dubovým dřevem.
Návrhy dětských pokojů
Design dětského pokoje pro dvě děti s palandou a vlastním teepee stanem
Dětský pokoj pro dvě děti je navržen tak, aby bylo využito co nejvíce místa a zároveň vznikl dostatek prostoru pro hraní.
Návrhy dětských pokojů
Design rodinného domu s různorodými materiály v Dobrušce
Interiér rodinného domu je navržen v kombinaci různorodých materiálů a struktury povrchů. Design je oteplován pár barevnými akcenty a dekorem dřeva.
Design bytů a domů
Návrh rodinného domu s kadeřnickým salónem v přírodních materiálech
Obytný prostor rodinného domu disponuje přírodními materiály. Nejvýraznějším materiálem je dubové dřevo, které dodává interiéru na útulnosti.
Design bytů a domů