Návrh zahradního domu s venkovní kuchyní a vlastním wellness

Rodinný dům s prostornou moderní zahradou disponuje jak krytým bazénem, tak i venkovní kuchyní.


Venkovní kuchyň

Světlá dlažba je pomyslným navigátorem po zahradě od domu až k zahradnímu domečku a krytému bazénu. Otevřený zahradní domek s lamelovým obložením poskytuje vše, co je potřeba k rodinnému či přátelskému setkání. Kromě velkého jídelního stolu s mnoha židličkami je zde k dispozici i masivní bar s kovovou podnoží a barovými židličkami.


Spousta prostoru

Prostorný gril s obložením z přírodního kamene je doplněn kuchyňskou linkou s kamennou deskou, americkou lednicí a spoustou úložného prostoru. Nechybí ani podsvícení polic a horních skříňek. Dominantou venkovní kuchyně je střešní okno s roletami, díky kterým lze regulovat světlo uvnitř. Zároveň v noci poskytuje výhled na noční oblohu.


Vlastní wellness

Co se vlastního wellness týče, z toho příroda jen vyzařuje. Ať už jde o použití přírodního dřeva či tapet a dekorací s motivem listů, nejzajímavějším doplňkem je zde odkládací stolek v podobě špalku. Kromě samotné sauny se zde nachází i walk-in sprcha a kbelík s vodou.

Další zajímavé návrhy domů naleznete zde.

Nejnovější projekty

Návrh moderní kuchyně a obývacího pokoje v kombinaci tmavého mramoru a světlého dřeva
Tento moderní interiér kuchyně a jídelny se vyznačuje čistými liniemi a minimalistickým designem. Světlé dřevěné podlahy a nábytek kombinují přírodní a elegantní prvky, které přinášejí do prostoru teplo a harmonii.
Návrhy kuchyní
Návrh útulného hravého pokoje pro dvě děti v rodinném domě
Tento dětský pokoj je navržen tak, aby poskytoval kombinaci funkcionality a příjemné estetiky, což je ideální pro rodiny s dětmi.
Návrhy dětských pokojů
Návrh moderní podkrovní koupelny v rodinném domě s tmavým dřevem
Tato koupelna se prezentuje jako mistrovské dílo moderního designu, kde luxusní vzhled splývá s praktičností.
Návrhy koupelen
Design rodinného domu v moderním a jednoduchém stylu
Obytný prostor je navržen v moderním a otevřeném konceptu, který spojuje obývací pokoj, jídelnu a kuchyň do jednoho harmonického celku.
Design bytů a domů
Návrh dětského pokoje s důrazem na praktické využití prostoru
Tento dětský pokoj je moderně a funkčně zařízený s důrazem na útulnost a praktické využití prostoru.
Návrhy dětských pokojů