Viktor Sinajský

Vystudoval Design nábytku na Mendlově univerzitě v Brně. Již v průběhu studií se účastnil mnoha designérských soutěží nejen pod patronací Design centra České Republiky. Vždy pracoval na rozvoji svého osobitého designu. V průběhu let měl několik autorských výstav svých fotografií. Do dnešního dne prošlo pod jeho designérským vedením na stovky úspěšných interiérových projektů. 

2004 - Samostatně pracující designér pro potřeby interiérové firmy. 
2006 - Zakládající člen designerského týmu, který navrhoval interiéry pro různé obchodní společnosti.
2007 - S Milanem Vrbíkem a kolegy zakládá atelier Viewart, kde pracoval jako vedoucí celého designérského týmu. 
2011 - Společně s kolegy zakládá nový ateliér design ATAK... 

Oblíbené motto: "...není důležité udělat novou židli, ale nejlepší židli..." (Adolf Loos)

Viktor Sinajský
...je šéfem celého kreativního týmu a specialistou na interiérový a nábytkový design.

Projekty designéra

Zlatnictví Bisaku v Bratislavě
Zlatnictví Bisaku v Bratislavě. Vitríny s prsteny mají podstavce obložené sklem, což vytváří dojem levitace. Stěna za prodejním pultem je obložená béžovým obkladem Lacobel.
Žula v kuchyni
Honosně vyhlížejícího interiéru kuchyně bylo dosaženo použitím světlých materiálů v kombinaci s černou žulou. Centrální umístění v prostoru umožňuje pohled na jídelní část, jejíž efekt umocňuje elegantní osvětlení.
Rezidenční byt 240 m2
Poslední patro výškové budovy, ze které je pompézní výhled na Brno. Design respektuje požadavky klienta na prostorové uspořádání a využití luxusních materiálů. Interiér je moderní a prostorný.
Knihovna - Boxes na drátě
Design: Viktor Sinajský a Milan Vrbík. Boxes na drátě získalo v roce 2006 ocenění GRAND PRIX za Progresivní design. Boxes na drátě je dynamický etažér, který může plynule měnit dělící úložné prvky posuvné po jednotlivých policích.
Hodinářství Real TIME
Návrh hodinářství v OC v Hradci Králové. Tmavý dřevodekor na vinylové podlaze, která přechází v obložení čelní stěnu s televizorem, je v kontrastu se světlým dřevodekorem, z něhož je vyroben vestavný nábytek a obložení stěn s osvětlenými vitrínami na hodinky.