Viktor Sinajský

Vystudoval Design nábytku na Mendlově univerzitě v Brně. Již v průběhu studií se účastnil mnoha designérských soutěží nejen pod patronací Design centra České Republiky. Vždy pracoval na rozvoji svého osobitého designu. V průběhu let měl několik autorských výstav svých fotografií. Do dnešního dne prošlo pod jeho designérským vedením na stovky úspěšných interiérových projektů. 

2004 - Samostatně pracující designér pro potřeby interiérové firmy. 
2006 - Zakládající člen designerského týmu, který navrhoval interiéry pro různé obchodní společnosti.
2007 - S Milanem Vrbíkem a kolegy zakládá atelier Viewart, kde pracoval jako vedoucí celého designérského týmu. 
2011 - Společně s kolegy zakládá nový ateliér design ATAK... 

Oblíbené motto: "...není důležité udělat novou židli, ale nejlepší židli..." (Adolf Loos)

Viktor Sinajský
...je šéfem celého kreativního týmu a specialistou na interiérový a nábytkový design.

Projekty designéra

Zlatnictví Bratislava
Zlatnictví Bisaku v Bratislavě. Vitríny s prsteny mají podstavce obložené sklem, což vytváří dojem levitace. Stěna za prodejním pultem je obložená béžovým obkladem lacobel.
Vinařství Taubenschuss
Designovali jsme mimo jiné i prostory rodinného vinařství v Rakousku. Na první pohled je jasné, že dominantou této místnosti s krásným klenbovým stropem, je ohromující centrální stůl s deskou z dubových prken a industriální ocelovou podnoží. V podnoži jsou ještě pro výraznější efekt vloženy dubové trámy, které slouží i jako podpěra nohou. Podlaha je tvořena uměle střenými a opalovanými dubovými deskami. 
Kuchyně bílá s černou žulou
Honosně vyhlížejícího interiéru kuchyně bylo dosaženo použitím světlých materiálů v kombinaci s černou žulou. Centrální umístění v prostoru umožňuje pohled na jídelní část, jejíž efekt umocňuje elegantní osvětlení.
Rezidenční byt 240 m2
Kuchyně s barem. Poslední patro výškové budovy, ze které je pompézní výhled na Brno. Design respektuje požadavky klienta na prostorové uspořádání a využití luxusních materiálů. Interiér je moderní a prostorný.
Knihovna - Boxes na drátě
Design: Viktor Sinajský a Milan Vrbík. Boxes na drátě získalo v roce 2006 ocenění GRAND PRIX za Progresivní design. Boxes na drátě je dynamický etažér, který může plynule měnit dělící úložné prvky posuvné po jednotlivých policích.