Zobrazeny výsledky 1-16 (z 70)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5  >  >| 
Skandinávská kuchyň vzor ATAK
Skandinávská inspirace v šedých odstínech, bílé a lamina v dubovém dřevodekoru. Konferenční stolky a sedací souprava Kivik a Stockholm z Ikea. Svítidla s imitací dřeva u jídelního stolu jsou od firmy Ledko.
Návrhy kuchyní
Kuchyň s knihovnou
Obývák v modrém pokračuje kuchyní, která je od něj opticky oddělena sníženým podhledem a policovým systémem/knihovnou, jejíž design se opakuje i na vestavné skříni s lavicí u jídelního stolu.
Design bytů a domů
Kuchyně čisté linie
Kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem v čistých rovných liniích. Nábytek je vyrobený z laminovaných dřevotřískových desek v dekorech přírodního dubu, hnědé a bílého lesku. Pracovní deska světlá v postformingové úpravě s kuchyňským obkladem z béžového barveného skla – lacobelu.
Design bytů a domů
Trendy kuchyně
Řešení moderní kuchyně, jídelny a obývacího pokoje v bytě 2+kk. Pracovní deska je z antracitové postformingové desky a ze stejného dekoru je i obklad a horní skříňky kuchyňské linky. Kuchyňská dvířka jsou na otevírání bezúchytkové a to na tip-on a u spodních skříněk je za hranami žlábek. 
Návrhy kuchyní
Kuchyň v mořeném exotu
Luxusní dřevo pro luxusní kuchyni. Konkrétně z Ipe (Ironwood). Přezdívka Ironwood pochází z jeho extrémní tvrdosti a pevnosti. Dlouhý kuch. ostrůvek, z umělého kamene Technistone, je současně pracovní místo i bar. Pomocné kuchyňské spotřebiče jsou schované za posuvnými dvířky vestavěné části kuchyně.
Návrhy kuchyní
Skandinávská kuchyň trochu jinak
Minimalistický skandinávský design v netradičně řešené kuchyni s jídelnou a obývacím pokojem v jednom. Podlaha parkety bělený dub, přírodní dub, šedá, starorůžová a pak už hraje hlavní roli bílá, která celý prostor opticky rozšiřuje. Kuchyňská linka je zajímavě osvícena závěsnými žárovkovými světly. 
Návrhy kuchyní
Kuchyň a slunce
Přiznané trámy na stropě v tmavě mořeném dřevodekoru, který se opakuje i na nábytku v kuchyni. Většina dvířek kuchyně je v bílém lesku LTD Fundermax 085. Obklad za pracovní deskou je ze žlutého lacobelu protaženého až ke stropu místnosti. Svítidla jsou použity: stropní Ateh AQ, závěsná Rendl LS- BEAU MONDE. Židle TON-Moritz.
Návrhy kuchyní
Kuchyně v lesku
Vysoký lesk v kuchyni v bílo-béžové kombinaci s pracovní lesklou z bílého umělého kamene a obkladu z lacobelu. Varná deska zde není umístěna u stěny a odsávání je tedy řešeno designovou závěsnou digestoří Elica-Wave.
Návrhy kuchyní
Čisté linie-kuchyň
Obývací pokoj s kuchyní ve světlých barvách s kontrastní námořnickou modrou. Na kuchyňské lince jsou jednoduché čisté linie barevně odstupňovány. Spodní skříňky lamino v odstínu námořnické modré, bílá pracovní deska, skleněný obklad s polepem bílo-modrého vzoru, bílé lesklé lamino na horních skříňkách a nakonec světlý přírodní dub u stropu. Lednice a trouby jsou ve vestavné skříni z čistě bílého lesklého lamina s dubovým korpusem.
Návrhy kuchyní
Retro kuchyň
Zákazník si přál do bytu v historickém domě také odpovídající kuchyni. Modrý akcent na stěnách se doplňuje s černobílým provedením kuchyňské linky. V kuchyni je i malý jídelní stůl s židlemi č. 56 od Tonu a ikonická retro lednice od firmy SMEG v provedení vlajky Velké Británie.
Design bytů a domů
Kuchyň v ořechu
Rustikální kuchyně v moderním pojetí. Použitý materiál je umělý kámen na PD, ořechová dýha a bílý lak. Mezi pracovní deskou a hornímy skříňkami jsou nízká okna, ze kterých může kuchař/ka sledovat i dění na zahradě. Součástí kuchyně je i ostrůvek s varnou deskou netradičně posazený na skleněné nohy. Pečící a MW trouba, spižní skříně, americká lednice a TV jsou vestavěny ve výklenku a olemovány sádrovou profilovanou lištou z Orac Decor.
Návrhy kuchyní
Kuchyň + jídelna XXL
Béžovo-bílá pastelová kombinace barev v kuchyni, jídelně a obývacím pokoji navozují pocit klidu a vzdušnosti. Pracovní deska je z bílého umělého kamene Technistone, MDF dvířka lakovaná bílým lesklým lakem a světlou dýhou běleného dubu. Jídelní stůl má desku z tlustých dubových prken stojících na skleněné podnoži.
Návrhy kuchyní
Letní kuchyň s fitness
Zimní zahrada s menší kuchyňkou v rodinném domě využívaná jako fitness, welness či místo k přípravě a konání letních grilovacích párty. Kuchyňka se ukrývá za zásuvnýmy dveřmi vestavné skříně, které se zasouvají do boku korpusu ( např. kování Hettich KA 5740 nebo systém b3s).
Design bytů a domů
Rekonstrukce panelákové kuchyně
Kombinace bílého lesku, přírodního dubu a antracitové stěrky v panelákové kuchyňce. Bílý lesk v laminu od Fundermax a antracitová stěrka San Marco, která je použita na stěnách za pracovní deskou, se opakuje v kombinaci s ,,chytrou stěnou,, s možností popisu křídou (fixou). Dub se promítá na horních dvířkách kuch. linky, postformingové desce a v bělené podobě i na vinylové podlaze.
Design bytů a domů
Kuchyň pro šéfkuchaře
Společný prostor obývacího pokoje, jídelny a kuchyně. Kuchyňská linka je navržena,tak aby vyhovovala majitelům, kteří jsou fanoušky dobrého jídla, které si také doma připravují. Pracovní deska je ze speciálního černého tvrzeného skla a ve vestavných skříních najdeme lednici, mrazák, myčku, spíž, kávovar, troubu, mw troubu a vinotéku. Varné centrum je umístěno na ostrůvku, nad kterým je v podhledu zabudovaná digestoř. Materiálově je použita převážně dýha s tmavým dubovým dřevodekorem a bíle lakovaná MDF deska ve vysokém lesku.
Návrhy kuchyní
Kuchyň s masivní podlahou
Luxusní kuchyňský prostor s masivní prkenou podlahou tmavě mořeného dubu. Pracovní deska z umělého kamene a za obkladem lacobel se ještě někde ukrývá výklopný prostor na drobnosti do kuchyně. Na linku ještě navazuje šikmý barový stůl s židlemi TON.
Návrhy kuchyní

Design kuchyní

Kuchyně je jako kokpit letadla. Kuchař je pilotem. My navrhujeme luxusní krásná letadla našlapaná nejnovější technologií, komfortem a dodržující přísná ergonomická pravidla. Naše kuchyně respektují i unikátní design celého interiéru. Chcete vyzkoušet? Nahlédněte do našich letadel!