Milan Vrbík
Milan vystudoval obor Design nábytku na Mendelově univerzitě v Brně. Během studia absolvoval odborné stáže v USA a ve Finsku. V průběhu doktorského postgraduálního studia se zaměřil na studium design managementu a project managementu. Je certifikován dle švýcarských standardů IPMA a je aktivním členem ve výboru regionální kanceláře České manažerské asociace

2007 - s Viktorem Sinajským a kolegy zakládá designerské studio Viewart s.r.o.
2009 - společně s obchodní partnerkou zakládá společnost FINEZZA design, která se specializuje na prodej italského nábytkového designu.
2010 - Pod odbornou garancí Karla Kobosila vzniká paralelní neziskový projekt DEZZIGN point, pod kterým pořádá designérské soutěže pro studenty a výstavy různých autorů.
2011 - společně s Viktorem Sinajským zakládá nové projekční studio design ATAK.
2012
 - spoluzakládá FINEZZA reality a spouští pod obchodní značkou Realitní společnost České spořitelny realitní služby a služby spojené s financováním projektů. 
2013 - s potomkem slavného výrobce houslí Lucou DM Stradivarim rozvíjí působení značky STRADIVARI design na Českém a Slovenském trhu.
2014 - se stává spolupracující konzultant ve společnosti Green plus, se zaměřením na design-management pro střední a malé firmy.
2015 - ukončuje spolupráci na projektu FINEZZA.
2016 - paralelně se studiem design ATAK funguje i jako konzultant pod realizační firmou czechdesign management s.r.o.
2016 - vstupuje jako člen správní rady do charitativního projektu Nadace - Pro dětský smích, kde se ve svém volném čase věnuje manažerským úkolům a jejímu dalšímu rozvoji.


Během těchto let zrealizoval společně s jeho týmem desítky projektů a designových interiérů. Se svými návrhy se jako designér několikrát úspěšně umístil v soutěžích. V prvních letech působil na Mendelově Univerzitě, kde jako lektor vyučoval projektový management a společně s Borisem Hálou vedl ateliéry interiérového designu. Společně s Borisem Hálou a dalšími je spoluautorem knihy o designérovi, zakladateli českého Design centra, příteli a kolegovi Karlovi Kobosilovi - KOBOBOOK (Vutium). V současné době se věnuje převážně design managementu a činnostem souvisejícím s rozvojem nových obchodních příležitostí a projektů.

osobní profil - linkedIn

  • I do speak english  |  Я говорю немного по-русски


Milan je aktivním členem:
CMAlogo_pruh_blue_small_upr2.jpg
...a proto má za úkol, aby vše šlapalo jak má.

Projekty designéra