Návrh rodinného domu s kadeřnickým salónem v přírodních materiálech

Obytný prostor rodinného domu disponuje přírodními materiály. Nejvýraznějším materiálem je dubové dřevo, které dodává interiéru na útulnosti.


Vestavěné akvárium

Prostoruný dubový jídelní stůl s černou podnoží a několika šedými jídelními křesílky je umístěn v prostoru u francouzských oken, které dodávají dostatek přirozeného světla. Zajímavým prvkem je vestavěné akvárium s bezúchytovými skříňkami okolo, ve kterých je místo nejen pro krmení či čistící prostředky, ale je v nich velice chytře schovaná veškerá elektronika, která k akváriu patří. Na první pohled tedy působí velice moderně a čistě. Tomu dopomáhají i dubové panely na stěně a originální svítidla. Obývací pokoj je navržen ve stejných barvách a televizní stěna je zpestřena elektrickým krbem.


Mramor v kuchyni

Kuchyně je laděna do světlých barev. Ani zde však nechybí trocha té přírody. Ať už se jedná o kamennou dlažbu či mramorovou pracovní desku či digestoř v kombinaci s dubem. Na přírodní materiály je dán důraz LED podsvícením. Šedé matné kuchyňské skříňky jsou doplněny bílou betonovou stěrkou a i zde se v podobě pracovní desky nachází bílý mramor. Kromě spousty úložného prostoru zde nechybí ani vestavěné spotřebiče a výrazní černá americká lednice.


Prostorná koupelna

Podkrovní koupelna v bílém mramoru je doplněna o šedou výmalbu a dubové dřevo, které svým přírodním vzhledem místnost rozzařuje. Kromě prostoru s pračkou a sušičkou se zde nachází i walk in sprcha a místo k sezení s odkládacím stolkem. Kadeřnické studio je navrženo ve stejném stylu, jako zbytek rodinného domu. I zde lze nalézt mramor, dubové dřevo či betonovou stěrku. Šedé doplňky jsou zde zaměněny za černé.

Inspirujte se dalším návrhem rodinných domů zde.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Navrhneme Vám vysněné bydlení. Nebo jen obývací pokoj a kuchyni? Dětský pokojík? Pracovnu? Ložnici? Nebo garáž? 
  • Jedná se o rekonstrukci nebo novostavbu? Zajistíme Vám projektování a inženýring s úřady.
  • Připravíme veškeré podklady pro realizaci, výrobu, koordinaci řemesel a management.
  • Nebo Vám interiér zrealizujeme my ve stylu a zodpovědnosti nám vlastní!

Nejnovější projekty

Návrh moderní kuchyně a obývacího pokoje v kombinaci tmavého mramoru a světlého dřeva
Tento moderní interiér kuchyně a jídelny se vyznačuje čistými liniemi a minimalistickým designem. Světlé dřevěné podlahy a nábytek kombinují přírodní a elegantní prvky, které přinášejí do prostoru teplo a harmonii.
Návrhy kuchyní
Návrh útulného hravého pokoje pro dvě děti v rodinném domě
Tento dětský pokoj je navržen tak, aby poskytoval kombinaci funkcionality a příjemné estetiky, což je ideální pro rodiny s dětmi.
Návrhy dětských pokojů
Návrh moderní podkrovní koupelny v rodinném domě s tmavým dřevem
Tato koupelna se prezentuje jako mistrovské dílo moderního designu, kde luxusní vzhled splývá s praktičností.
Návrhy koupelen
Design rodinného domu v moderním a jednoduchém stylu
Obytný prostor je navržen v moderním a otevřeném konceptu, který spojuje obývací pokoj, jídelnu a kuchyň do jednoho harmonického celku.
Design bytů a domů
Návrh dětského pokoje s důrazem na praktické využití prostoru
Tento dětský pokoj je moderně a funkčně zařízený s důrazem na útulnost a praktické využití prostoru.
Návrhy dětských pokojů