Návrh elegantního rezidenčního domu s důrazem na betonovou stěrku

Světlý interiér rezidenčního domu s černými doplňky v kombinaci s dubovým dřevem je doplněn o betonové stěrky v každé místnosti.
 

Mramorová kuchyň


Obytný prostor s prostornou kuchyní ve tvaru „L“ a kuchyňským ostrůvkem je navržena v kombinaci šedého mramoru, dubového dřeva a bílé. Na kuchyňský ostrůvek je napojen v nižší části jídelní stůl s odkládací částí ve stejné výšce. Do kuchyňské linky je zabudovaná i menší vinotéka. Obývací pokoj nabízí prostor k sezení v podobě rohové světle šedé sedací soupravy či pohodlného křesílka. Vedle podsvíceného panelu televizní stěny se nachází krbová kamna s vestavěným úložným prostorem na dříví.
 

Chytrá koupelna v malém prostoru


Koupelna situovaná v malém prostoru je ukázkou toho, že i v malé místnosti se dá vykouzlit plnohodnotný a funkční interiér. Kromě rohové vany, samotné toalety a umyvadlové skříňky se zde nachází také vysoká skříň od podlahy až do stropu, v níž se nachází výklenek pro sušičku s pračkou. Spotřebiče lze šikovně schovat pomocí rolet.
 

Tmavé prvky


V pánské ložnici s pracovnou jsou opět využity tmavé kontrastní prvky. Prostorné lůžko s podsvícením a odkládacím prostorem je schováno v tmavém výklenku se sníženým stropem. Stropní podhled s bodovkami a ambientním podsvícením celému interiéru dodává na eleganci. Kromě betonové stěrky zeď zpestřují i dřevěné lamely za postelovým čelem a částí televizní stěny.  

Podívejte se i na další podbné návrhy rodinných domů a bytů.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Navrhneme Vám vysněné bydlení. Nebo jen obývací pokoj a kuchyni? Dětský pokojík? Pracovnu? Ložnici? Nebo garáž? 
  • Jedná se o rekonstrukci nebo novostavbu? Zajistíme Vám projektování a inženýring s úřady.
  • Připravíme veškeré podklady pro realizaci, výrobu, koordinaci řemesel a management.
  • Nebo Vám interiér zrealizujeme my ve stylu a zodpovědnosti nám vlastní!

Nejnovější projekty

Návrh obchoru pro ručně vyráběné šperky Atelier LOOA, Brno
Interiér obchodu LOOA je laděn do světlých barev v kombinaci s oranžovou barvou, která se nachází hlavně na stropě ve velice zajímavém provedení.
Návrhy interiérů obchodů
Návrh rustikálního kuchyně s obývacím pokojem v jemných modrých a šedých tónech
Obytnému prostoru mimo odstíny modré a šedé barvy dominuje také rustikální podlaha, která na sobě nese tóny použitých barev v interiéru.
Návrhy kuchyní
Návrh studentského pokoje s efektivním využití prostoru
I v malém prostoru se dají dělat velké věci. Návrh studentského pokoje je zaměřen hlavně na využití prostoru.
Návrhy dětských pokojů
Design interiéru prodejny zlatnictví Bisaku ve Vídni
Jemný design zlatnictví koresponduje s prodávaným zbožím a prostory díky tomu působí elegantně, stejně jako vystavené šperky.
Návrhy interiérů obchodů
Návrh interiéru žlutého dětského pokoje s hravou tapetou
Dětský pokoj pro dvě děti s palandou je laděn do žlutých tónů, je zde použito také několik hravých prvků, které doplňují celou atmosféru místnosti.
Návrhy dětských pokojů