Design rodinného domu s různorodými materiály v Dobrušce

Interiér rodinného domu je navržen v kombinaci různorodých materiálů a struktury povrchů. Design je oteplován pár barevnými akcenty a dekorem dřeva.


Různorodé materiály

Obytný prostor disponuje hlavně velkými francouzskými okny, které místnosti dodávají dostatek přirozeného světla, které je základem pro každý interiér. Obývací pokoj je laděn do zemitých tónů barev s občasnými barevnými akcenty, čímž si zachovává svou střízlivost. Šedou a béžovou barvou zde prostupuje okrová barva, která se nachází na bytovém textilu či nábytkových prvcích. Betonová stěrka zdobící jak krb, tak i kuchyň dodává díky své výrazné struktuře a barvě živost celému interiéru. 


Přirozené světlo

Kromě přirozeného světla je i to umělé potřeba. Nad odkládacími stolky se nachází několik kruhových svítidel kopírujíc tak tvar stolků, kuchyni a jídelnu kromě závěsných svítidel osvětlují i LED pásky jak pod horními skříňkami, tak i ve stropním podhledu.


Betonová stěrka v kombinaci s tapetou

Strukturovaná betonová stěrka je využita i v jedné z ložnic, ovšem v něžnějším a méně výrazném tónu béžové. Ta je skvěle doplňována dubovým dřevem v podobě lamelových panelů, nočních stolků a pracovního prostoru naproti postele. Kromě stěrky je zde další zeď zpestřena vzorovanou tapetou. Druhá ložnice pro změnu hraje odstíny šedé, která je podpořena různým podsvícením či originálním svítidlem.

Pestré barvy

Dětský pokoj je pro změnu velice výrazný, ať už volbou výmalby či tapety, která v podobě listů s papouskem Jaco ladí i se zvoleným bytovým textilem. Postel s podsvíceným čelem nabízí spoustu jak úložného prostoru, tak i odkládacích míst. Protější stěna slouží jako šatní skříň a pracovní místo dohromady, opět je laděno do jemné růžové s prostupujícím dekorem dřeva.

 
Zaujal vás tento návrh? Podívejte se na další zajímavé návrhy rodinných domů.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Navrhneme Vám vysněné bydlení. Nebo jen obývací pokoj a kuchyni? Dětský pokojík? Pracovnu? Ložnici? Nebo garáž? 
  • Jedná se o rekonstrukci nebo novostavbu? Zajistíme Vám projektování a inženýring s úřady.
  • Připravíme veškeré podklady pro realizaci, výrobu, koordinaci řemesel a management.
  • Nebo Vám interiér zrealizujeme my ve stylu a zodpovědnosti nám vlastní!

Nejnovější projekty

Návrh stylového obchodu se suvenýry s nádechem industriálního stylu
Tento interiér obchodu se suvenýry kombinuje moderní design s industriálním nádechem, vytvářejíc tak atraktivní a funkční prostor.
Návrhy interiérů obchodů
Stylové a funkční propojení retro obývacího prostor s pracovnou
Obytný prostor s pracovnou nabízí harmonickou kombinaci moderního designu a útulného prostředí.
Design bytů a domů
Návrh moderního a funkčního dětského pokoje pro princeznu ve dvou barevných variantách
Tento dětský pokoj je navržen s ohledem na funkčnost a estetiku, čímž vytváří útulné a praktické prostředí pro dítě.
Návrhy dětských pokojů
Návrh moderní kuchyně a obývacího pokoje v kombinaci tmavého mramoru a světlého dřeva
Tento moderní interiér kuchyně a jídelny se vyznačuje čistými liniemi a minimalistickým designem. Světlé dřevěné podlahy a nábytek kombinují přírodní a elegantní prvky, které přinášejí do prostoru teplo a harmonii.
Návrhy kuchyní
Návrh útulného hravého pokoje pro dvě děti v rodinném domě
Tento dětský pokoj je navržen tak, aby poskytoval kombinaci funkcionality a příjemné estetiky, což je ideální pro rodiny s dětmi.
Návrhy dětských pokojů