Návrh interiéru firmy Scaserv v industriálním stylu

Při návrhu interiéru firmy Scaserv bylo využito převážně industriálních prvků sladěných k betonovým zdem, masivního dubového dřeva a oranžových prvků.
 

Zasedačka s výhledem


V centru zasedací místnosti se nachází dlouhý masivní stůl s velkým počtem křesílek umožňujících pohodlné sezení. Francouzská okna jsou opatřena venkovními žaluziemi a k promítání různých prezentací a jiných podkladů slouží plátno. Prosklené dveře zajišťují vstup na chodbu.
 

Přírodní materiály


Chodba nabízí pohodlné sezení v podobě hexagonových křesel uspořádaných kolem rostliny do kruhu. Dvě sezení jsou oddělena z každé strany odkládacím místem. Dále lze využít i pohodlné kožené židle u schodiště, kterým jako odkládací stolek slouží široký pařez.
 

Dub v mnoha podobách


V místnosti, kterou zdobí mimo jiné i podsvícené logo firmy se nachází atypicky tvarovaný masivní stůl. Dub v prostoru dominuje. Nachází se i na doplňcích, jako je například závěsné svítidlo nebo podsvícené nástěnné panely. Zajímavým doplňkem je zde také věšák Tee od značky TON, který je díky svému betonovému podstavci velice stabilní.

Podívejte se na další zajímavý návrh kanceláří.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Navrhneme Vám adekvátní prostory pro Váš business! Prodejnu? Kanceláře, recepci nebo jednačku? Lobby? Restauraci, hotel, klub nebo casino? Sportovní centrum, wellness nebo fitness?
  • Jedná se o rekonstrukci nebo novostavbu? Zajistíme Vám projektování a inženýring s úřady.
  • Připravíme veškeré podklady pro realizacivýrobukoordinaci řemesel a management.
  • Nebo Vám interiéry zrealizujeme my ve stylu a zodpovědnosti nám vlastní!

Nejnovější projekty

Návrh obchoru pro ručně vyráběné šperky Atelier LOOA, Brno
Interiér obchodu LOOA je laděn do světlých barev v kombinaci s oranžovou barvou, která se nachází hlavně na stropě ve velice zajímavém provedení.
Návrhy interiérů obchodů
Návrh rustikálního kuchyně s obývacím pokojem v jemných modrých a šedých tónech
Obytnému prostoru mimo odstíny modré a šedé barvy dominuje také rustikální podlaha, která na sobě nese tóny použitých barev v interiéru.
Návrhy kuchyní
Návrh studentského pokoje s efektivním využití prostoru
I v malém prostoru se dají dělat velké věci. Návrh studentského pokoje je zaměřen hlavně na využití prostoru.
Návrhy dětských pokojů
Design interiéru prodejny zlatnictví Bisaku ve Vídni
Jemný design zlatnictví koresponduje s prodávaným zbožím a prostory díky tomu působí elegantně, stejně jako vystavené šperky.
Návrhy interiérů obchodů
Návrh interiéru žlutého dětského pokoje s hravou tapetou
Dětský pokoj pro dvě děti s palandou je laděn do žlutých tónů, je zde použito také několik hravých prvků, které doplňují celou atmosféru místnosti.
Návrhy dětských pokojů