Návrh interiéru firmy Scaserv v industriálním stylu

Při návrhu interiéru firmy Scaserv bylo využito převážně industriálních prvků sladěných k betonovým zdem, masivního dubového dřeva a oranžových prvků.
 

Zasedačka s výhledem


V centru zasedací místnosti se nachází dlouhý masivní stůl s velkým počtem křesílek umožňujících pohodlné sezení. Francouzská okna jsou opatřena venkovními žaluziemi a k promítání různých prezentací a jiných podkladů slouží plátno. Prosklené dveře zajišťují vstup na chodbu.
 

Přírodní materiály


Chodba nabízí pohodlné sezení v podobě hexagonových křesel uspořádaných kolem rostliny do kruhu. Dvě sezení jsou oddělena z každé strany odkládacím místem. Dále lze využít i pohodlné kožené židle u schodiště, kterým jako odkládací stolek slouží široký pařez.
 

Dub v mnoha podobách


V místnosti, kterou zdobí mimo jiné i podsvícené logo firmy se nachází atypicky tvarovaný masivní stůl. Dub v prostoru dominuje. Nachází se i na doplňcích, jako je například závěsné svítidlo nebo podsvícené nástěnné panely. Zajímavým doplňkem je zde také věšák Tee od značky TON, který je díky svému betonovému podstavci velice stabilní.

Podívejte se na další zajímavý návrh kanceláří.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Navrhneme Vám adekvátní prostory pro Váš business! Prodejnu? Kanceláře, recepci nebo jednačku? Lobby? Restauraci, hotel, klub nebo casino? Sportovní centrum, wellness nebo fitness?
  • Jedná se o rekonstrukci nebo novostavbu? Zajistíme Vám projektování a inženýring s úřady.
  • Připravíme veškeré podklady pro realizacivýrobukoordinaci řemesel a management.
  • Nebo Vám interiéry zrealizujeme my ve stylu a zodpovědnosti nám vlastní!

Nejnovější projekty

Design ložnice ve světlých tónech s vlastní šatnou
Prostorná ložnice je navržena ve světlých barvách v kombinaci se světlým dřevem, které výrazně odděluje část s lůžkem od zbytku ložnice.
Návrhy ložnic
Návrh růžového dívčího pokojíčku pro dvě děti s palandou
Dětskému pokojíku pro dvě slečny vládne pastelově růžová barva v kombinaci s přírodním dubovým dřevem.
Návrhy dětských pokojů
Design dětského pokoje pro dvě děti s palandou a vlastním teepee stanem
Dětský pokoj pro dvě děti je navržen tak, aby bylo využito co nejvíce místa a zároveň vznikl dostatek prostoru pro hraní.
Návrhy dětských pokojů
Design rodinného domu s různorodými materiály v Dobrušce
Interiér rodinného domu je navržen v kombinaci různorodých materiálů a struktury povrchů. Design je oteplován pár barevnými akcenty a dekorem dřeva.
Design bytů a domů
Návrh rodinného domu s kadeřnickým salónem v přírodních materiálech
Obytný prostor rodinného domu disponuje přírodními materiály. Nejvýraznějším materiálem je dubové dřevo, které dodává interiéru na útulnosti.
Design bytů a domů