Jitka Daňková

Jitka Daňková

Květinová designérka pracující v oboru 11 let. Díky rodinné zahradnické firmě, získala všeobecný přehled ve všech daných odvětvích, tak měla možnost výběru a profesního růstu. Postupně se úzce specializovala pouze na květinový design. 

2001- vlastní květinové studio – floristika, květinový design 
2004 - externí lektor Vzdělávacího institutu Vyškov 
2008 - spolumajitelka firmy K+K zahrada s.r.o., vedoucí sekce floristika a květinový design 
2010 - autor nového produktu v oblasti vertikální zeleně - Kapsářů na květiny
Květinová kompozice, stejně jako jiné umělecké dílo vdechne každému prostoru duši. Z bytu vytvoří domov, z kanceláře příjemné místo k práci, ze svatebního dne nezapomenutelný zážitek... Individuální přístup, jedinečnost, dynamika, změna, kousek přírody i doma. To je cíl její práce.
Každý projekt chápe jako týmovou práci, jen tehdy, podle ní, může být výsledek dokonalý. Největším oceněním jsou pro ni klienti, kteří se rádi vracejí.

Jitka Daňková
floristka

Projekty designéra

Kapsáře na květiny Jitka Daňková
Kapsáře na květiny představují jiný úhel pohledu na vertikální prezentaci květin. Jsou vyráběny ve dvou materiálových variantách a to akryl a PVC. Oba tyto materiály jsou vhodné jak do interiéru tak do exteriéru. Je možno v nich pěstovat květiny živé, nebo aranžovat květiny sušené. Jsou vyráběny v modulových rozměrech, čímž je zaručena kombinovatelnost.