Anastazia Hurtová

Anastazia Hurtová

Vystudovala Střední oděvní školu se zaměřením na oděvní design. Následně Technickou Univerzitu v Liberci s oborem Řízení a management v textilním průmyslu. Již během studií působila jako designérka a fundraiser neziskové organizace FATE, která podporovala propagaci oděvního designu formou projektů pro studenty a módních přehlídek. Po vysoké škole se začala kariérně uplatňovat spíše v manažerských pozicích a k designu se vrátila až v průběhu let, kdy společně s Borisem Hálou a dalšími specialisty provozuje Soukromou Školu designu akreditovanou MŠMT. Následně se setkává s Milanem Vrbíkem a začínají spolupracovat na společných projektech.

1993 - 1998   FATE - designérka a fundraiser neziskové organizace, která propaguje oděvní design
1998   absolvuje TU Liberec - obor Řízení a management v textilním průmyslu 
1999 - 2001  AHOLD - Sektor manažer bytového textilu a oděvů
2001 - 2003  Marks&Spenecer - komerční supervizor
2008 - 2009  Soukromá škola interiérového designu Bratislava
2010 - 2012  ANET Agency - Soukromá Škola interiérového designu - Jednatelka a lektorka

  • Momentálně s design ATAKem spolupracuje jako dekoratérka a má na starosti, aby interiéry byly útulné a zabydlené

Projekty designéra

Rodinný dům kousek za Prahou
Podlahy byly voleny ve světlých tónech oproti na nábytku převládající tmavé dýze - matnému provedení kouřového dubu. Doplňuje jí antracitová a bílá LTD. Zajímavou kombinací je použití kouřových skel a zrcadel na některých plochách nábytku.
Obývák s modro-bílou tapetou
Obývací pokoj je prosvětlený rohovými francouzskými okny, které tak nabízí i výhledy do přilehlé zahrady a nahrazují tím obvyklou dominantu obývacích pokojů – TV stěnu. Ta je zde v odlehčeném minimalistickém provedení. Nábytek a dekorace jsou v přírodních barvách či materiálech např: konferenční stolky ze špalků stromů nebo modrá nástěnná tapeta s motivem rákosu.