Vybrané projekty studia design ATAK pro kalendář roku 2019

18. ledna 2019 | Autor: MILAN VRBÍK
Vybrané projekty studia design ATAK pro kalendář roku 2019
Připravili jsme pro vás video z projektů za rok 2018, které jsme zpracovali do tištěného kalendáře pro rok 2019. 
Průřez našich projektů z tistěného kalendáře roku 2019.
 

Nejnovější příspěvky

Co kdyby to býval byl Bohuslav Fuchs věděl
Masná burza po 90ti letech naplno využívá svůj potenciál, který v sobě léta skrývala. Na tomto místě se kdysi obchodovalo s masem ze sousedních městských jatek. Masná burza je perlou brněnského funkcionalismu. Dům byl postaven v roce 1927. Promítají se v něm myšlenky hnutí De Stijl, především v pojetí geometrie, užití pravých úhlů, jednoduchosti vertikálního a horizontálního vyjádření. V budově se promítá osobnostní růst architekta, v té době totiž vrcholilo „holandské období“ Bohuslava Fuchse.    ...a design ATAK se do Masné burzy nastěhoval v roce 2010 právě kvůli jejímu geniu loci.
Blog
8 důležitých faktů o dveřích, které jste možná ještě nevěděli
Dveře jsou od pradávna nesporně důležitým prvkem našeho obydlí. Jejich primární funkce vždy plynula z potřeby vyhradit bezpečný prostor, nebo z potřeby vytvořit určitý předěl dvou naprosto odlišných funkčních zón interiéru. Účel dveří je po staletí stále stejný, tedy jen jejich konstrukce, funkce a vzhled se mění.
Blog
Vybrané projekty studia design ATAK pro kalendář roku 2020
Jako každý rok jsme pro připravili výběr z několika průřezových projektů z roku 2019, které jsme uvrhli sadbou do tištěného kalendáře pro rok 2020. 
Blog
5 věcí které jsou při zařizování ložnice důležité, a na které si dát obrovský pozor
Přemýšlíte nad úspořádáním ložnice? Rekonstruujete ložnici a rádi byste rekonstrukci provedli pořádně? Poradíme vám, na kterých 5 věcí si při rozhodování o nové ložnici dát obrovský pozor. Prostě pšt faktorů, které jsou při zařizování ložnice klíčové a ovlivňují kvalitu relaxace.
Blog