Tomáš Trnavský

Vystudoval obor výroba nábytku na Mendlově univerzitě v Brně. Během studia spolupracoval s kolegou Janem Kratochvílem na školních projektech a účastnil se soutěží cena prof. Halabaly. Vedoucí jeho bakalářské a diplomové práce byl architekt Boris Hála, který je také členem design ATAKu.
Ve své závěrečné práci zpracoval návrh interiéru kina Lucerna v Brně. Po studiu nasbíral zkušenosti s návrhy především kancelářských a také školních interiéru ve společnosti MY DVA group a.s...
Ve svých návrzích dává důraz na funkčnost a originalitu každého projektu.

Oblíbené motto: ,,V jednoduchosti je síla.“

Tomáš Trnavský
Interiérový designer

Projekty designéra

Ložnice s obkladem
Manželskou postel v ložnici jsme odlehčili uskočením její podstavy a vytvořili tak, spolu s LED podsvícením, dojem levitace. Noční stolky navazují na hrany postele a jsou protaženy po celém zbytku stěny, na které je LTD obklad v dekoru dubu.
Kavárna Henri II
U pražírny kávy byla otevřena kavárna s prodejnou, zařízená ve stejném stylu jako pobočka v Praze. 
Koupelna v antracitu
Do koupelny jsme použili antracitovou dlažbu a světle šedý obklad, obojí v betonovém dekoru od Archtiles. Části stěn, které nepřichází běžně do kontaktu s vodou, jsou upraveny antracitovou betonovou stěrkou. Aby koupelna nepůsobila příliš monochromaticky, tak jsme zopakovali dekor dubu ze dveří i na dvířka nábytku, kde se ve vestavných skříních ukrývá pračka, sušička i kotel. Z typových zařizovacích věcí je použit například radiátor Koratherm Aquapanel, baterie Candy nebo závěsné svítidlo MIB6.
Jídelní stůl střed domova
Velký jídelní stůl je středobodem kuchyňské a obývací části. Je to prostor ke stolování i společné rodinné diskuzi. Otevřená dispozice umožňuje členům rodiny trávit čas co nejvíce pospolu a přitom každý u své aktivity.
Loydex recepce
Vstupní prostor s recepcí, který je nábytkovou příčkou rozdělený na několik funkčních zón. Část stěny za recepcí je obložena stabilizovaným mechem, na kterém je ještě podsvícené logo firmy. V levém rohu od recepce je prostor na nezbytnou kanc. techniku. Vpravo se nachází menší zasedací prostor na rychlá jednání s archivem.