Tomáš Trnavský

Vystudoval obor výroba nábytku na Mendlově univerzitě v Brně. Během studia spolupracoval s kolegou Janem Kratochvílem na školních projektech a účastnil se soutěží cena prof. Halabaly. Vedoucí jeho bakalářské a diplomové práce byl architekt Boris Hála, který je také členem design ATAKu.
Ve své závěrečné práci zpracoval návrh interiéru kina Lucerna v Brně. Po studiu nasbíral zkušenosti s návrhy především kancelářských a také školních interiéru ve společnosti MY DVA group a.s...
Ve svých návrzích dává důraz na funkčnost a originalitu každého projektu.

Oblíbené motto: ,,V jednoduchosti je síla.“

Tomáš Trnavský
Interiérový designer

Projekty designéra

Ložnice s dubovým obkladem
Manželská postel je odlehčena uskočením její podstavy a vytváří tak, spolu s LED podsvícením, dojem levitace. Navazující noční stolky jsou protaženy po celém zbytku stěny, na jedné straně přecházející do vysoké knihovny. Stěna je po celé ploše obložena různorodými formáty LTD v dekoru přírodního dubu. Součástí obkladu je čalouněné čelo postele a vsunutá police, záměrně zvolená ve výrazném černém provedení. Kombinace povrchů (bílé, dubu a zrcadel) opticky rozbíjí velkou plochu vestavné šatní skříně zabírající protější stranu pokoje.
Kavárna Henri II
U pražírny kávy byla otevřena kavárna s prodejnou, zařízená ve stejném stylu jako pobočka v Praze. 
Koupelna s dlažbou v antracitu
Do koupelny byla použila antracitová dlažba a světle šedý obklad, obojí v betonovém dekoru. Části stěn, které nepřichází běžně do kontaktu s vodou, byly upraveny antracitovou betonovou stěrkou. Aby koupelna nepůsobila příliš monochromaticky, byl zopakován dekor dubu z interiérových dveří i na dvířka koupelnového nábytku. 
Jídelní stůl střed domova
Velký jídelní stůl je středobodem kuchyňské a obývací části. Je to prostor ke stolování i společné rodinné diskuzi. Otevřená dispozice umožňuje členům rodiny trávit čas co nejvíce pospolu a přitom každý u své aktivity.
Loydex recepce
Vstupní prostor s recepcí, který je nábytkovou příčkou rozdělený na několik funkčních zón. Část stěny za recepcí je obložena stabilizovaným mechem, na kterém je ještě podsvícené logo firmy. V levém rohu od recepce je prostor na nezbytnou kanc. techniku. Vpravo se nachází menší zasedací prostor na rychlá jednání s archivem.