Jakub Kramárik

       Absolvent oboru Nábytkové inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně. Zabývá se fine - art fotografováním, má za sebou několik výstav a od roku 2013 pracuje také jako profesionální svatební fotograf. Už na střední škole se zajímal o 3D vizualizace. Na vysoké škole pak vytvořil bakalářskou práci zabývající se optimalizací 3D grafických programů a diplomovou práci, ve které se specializoval na tvorbu materiálů ve vizualizacích. Během studia na vysoké škole také spolupracoval s několika firmami v Brně, pro které vytvářel 3D vizualizace produktů a interiérů.
 

         Ve volném čase spolu se svou přítelkyní vytváří dřevěné designové výrobky a doplňky do interiéru. Ve své práci se snaží vytvářet co možná nejvíce fotorealistické vizualizace. 

Projekty designéra

Obývací pokoj pro mladou rodinu
Moderní, s krbem i domácím kinem, kde lze TV uschovat v rámci obývací stěny s knihovnou za posuvné dveře.
Patrová postel pro holky
V dívčím pokojíčku pro dvě sestry je navržena atypická patrová postel s bočním schodištěm, které lze ještě pod stupnicemi využít jako úložný prostor. Místo v pokojíku se našlo i pro samostatné pracovní stoly pro každou dívku.
Repas školní jídelny
Pro střední školu Brno Charbulova jsme navrhovali facelift stávající jídelny a provozovny Nová Svratka na Veslařské ulici. Zachovali jsme stávající podlahy a obložení stěn. Vyměnilo se staré stropní osvětlení za modernější bodové a závěsné koule. Sedací a stolový nábytek jsme vybírali z typových produktů, části obkladů a stěn se přetřeli černou barvou, přidali jsme do oken barevné stahovací rolety a zeleň, která tak prostor i částečně předěluje a oživuje.