Anastazia Hurtová

Vystudovala Střední oděvní školu se zaměřením na oděvní design. Následně Technickou Univerzitu v Liberci s oborem Řízení a management v textilním průmyslu. Již během studií působila jako designérka a fundraiser neziskové organizace FATE, která podporovala propagaci oděvního designu formou projektů pro studenty a módních přehlídek. Po vysoké škole se začala kariérně uplatňovat spíše v manažerských pozicích a k designu se vrátila až v průběhu let, kdy společně s Borisem Hálou a dalšími specialisty provozuje Soukromou Školu designu akreditovanou MŠMT. Následně se setkává s Milanem Vrbíkem a začínají spolupracovat na společných projektech.

1993 - 1998   FATE - designérka a fundraiser neziskové organizace, která propaguje oděvní design
1998   absolvuje TU Liberec - obor Řízení a management v textilním průmyslu 
1999 - 2001  AHOLD - Sektor manažer bytového textilu a oděvů
2001 - 2003  Marks&Spenecer - komerční supervizor
2008 - 2009  Soukromá škola interiérového designu Bratislava
2010 - 2012  ANET Agency - Soukromá Škola interiérového designu - Jednatelka a lektorka
 

  • Momentálně s design ATAKem spolupracuje jako dekoratérka a má na starosti, aby interiéry byly útulné a zabydlené

Projekty designéra

Obývák s černou koženou sedačkou
Společenská část. Zde jsou použity výrazné prvky jako například černá sedací souprava, kamenný obklad a velká kruhová svítidla. Světlé zemité tóny se zde kombinují s výraznou antracitou, černou a žlutou doplňkovou barvou.
Byt pro mladou rodinu
Ústředním materiálem užitým v celém bytě je dřevěná dýha v kombinaci s doplňky a obklady v živých barvách a v bílém lesklém laminu. Druhou částí návrhu je garsonka řešená v černém laminu, jež kontrastuje s žlutými doplňky a vzorovanou tapetou.
Obývací pokoj v třešni
Dominantou tohoto interiéru je nábytek dokončený krásnou třešňovou dýhou. Pro dobarvení atmosféry pokoje je prostor laděn do teplých barev v kombinaci s bílými prvky pro odlehčení. Zajímavostí je knihovna sloužící zároveň jako předělový prvek.
Koupelna s kamenným obkladem
Luxusní koupelna s kamenným obkladem stěn, dosahujícím až pod strop. Solitérní oválná vana, sprchový kout a WC s bidetem. 
Moderní rodinný dům v Pardubicích
V mezonetovém prostoru bytu je výrazná hnědá dřevěná podlaha, dominantou v jídelní části je stůl, vhodný pro společenská setkání. Velká prosklená okna zajišťují dostatek denního světla a dále je interiér doplněn mnoha stropními a dalšími světly.